info@poligraff.net

info.poligraff@gmail.com

България загуби от Франция с 0:1 в квалификация за Мондиал 2018

Франция откри резултата още в третата минута.

България загуби от Франция с 0:1 в последната си домакинска квалификация за Мондиал 2018. За нашите момчета това е първа загуба в кръга, след като постигнаха четири поредни победи преди това. За момента България се нарежда на 4-го място в групата, след Франция, Швеция и Холандия, предават от БФС.

В снощния мач на стадион "Васил Левски" Франция откри резултата още в третата минута, когато Блес Матюиди се разписа с изстрел от малък ъгъл след асистенция на Антоан Гризман.  През първата част гостите имаха още няколко добри възможности за гол, но не ги реализираха. Играчите на България стигнаха до отличен шанс за изравняване в 37-ата минута, но до попадение не се стигна.

На 10-и октомври националният ни отбор гостува на Люксембург в последната си квалификация от настоящата кампания за класиране на Световно първенство. В другите два мача от групата Швеция победи Люксембург с 8:0, а Холандия надигра Беларус с 3:1 като гост.

ПОМОГНЕТЕ НА НОВИНИТЕ ДА ДОСТИГНАТ ДО ВАС!

Благодарим ти, че си тук и че предпочиташ нашите новини!

Посещавайки PoligrafF.NET, ти подкрепяш свободата на словото и независимата журналистика.