+359 879 47 29 18

+359 879 47 69 18

ФК "Созопол" и ПФК "Локомотив" на финал на "Pomorie cup 2015"

Спорът за Купата на Община Поморие ще бъде на 14.02.2015, от 15:00 часа, на Стадион Поморие. Отборът на ПФК „Локомотив” - Пловдив се класира на финала на Турнира "Pomorie cup 2015", след като надигра категорично отбора на ФК „Тунджа” Ямбол с 3:0.

Спорът за Купата на Община Помориеще бъде на 14.02.2015, от 15:00 часа, на Стадион Поморие.Отборът на ПФК „Локомотив” - Пловдивсе класира на финала на Турнира "Pomorie cup 2015", след като надигра категоричноотбора на ФК „Тунджа” Ямбол с 3:0.

Головете за тима от „А” групавкараха: Йохан Ласимант в 17-та минута, Александър Якимов в 71-та минута иБранимир Костадинов в 73-та минута.Пловдивчани оглавиха класирането всвоята група с четири точки, следвани от ПСФК „Черноморец” - Бургас с две точкии ФК „Тунджа” Ямбол с една точка.

ФК „Созопол” ще спори с ПФК „Локомотив”за I-то  място на Турнира, след като „небесно сините” сразиха с 3:0 отборана ПФК „Берое”.Головете вкараха Илиян Шерденов в21-та минута, Станимир Баев в 40-та минута от дузпа и в 48-та минута.

Вече е ясна и програмата запоследния ден на Pomorie cup 2015 (14.02.2015 г.), в който ще се разпределятместата в крайното класиране:

- От 11:00 часа, за V и VI място, щеиграят ОФК  „Поморие” и ФК „Тунджа” - Ямбол.

- От 13:00 часа е мачът за III и IVмясто между ПСФК „Черноморец” -Бургас и ПФК „Берое” - Стара Загора.

-От 15:00 часа е финалът за Купатамежду ПФК „Локомотив” - Пловдив и ФК „Созопол”.

Освен Купата за победителя, ще бъдатраздадени и три индивидуални награди: заголмайстор – статуетка + тридневен СПА пакет в х-л „St. George” - Поморие; за най-добър вратар – статуетка + двудневен СПА пакет в „Гранд хотел Поморие”;  занай-добър млад състезател – статуетка + спортна екипировка Бокс „Givova”