+359 879 47 29 18

+359 879 47 69 18

ЦСКА победи Берое с 3:2

В драматичен двубой от 12-ия кръг на "А" група ЦСКА победи Берое с 3:2.

В драматичен двубой от 12-ия кръг на "А" група ЦСКА победи Берое с 3:2. Победният гол в 92-ата минута вкара бразилецът Маркиньос. Феновете на "армейците" спазиха обещанието си и останаха извън стадиона за двубоя. Така пътуващата агитка от Стара Загора се оказа единствена на "Васил Левски" . Първият гол беше в полза на Берое, чийто автор стана Стефан Велев в 49-ата минута. Футболистът на "зелените" получи топката в наказателното поле и необезпокояван от никого я прати в мрежата на М'Боли.Само десет минути трая радостта на гостите, тъй като Спас Делев възстанови равенството. Маркиньос асистира на Делев, който с нисък удар порази вратата на Илчев за 1:1Новото затишие продължи до 72-ата минута, когато с втория си гол Спас Делев и ЦСКА поведе с 2:1. Делев се възползва от грешка в централните защитници на Берое, които не успяха да изчистят центриране отдясно. Делев спря топката на гърди и с левия крак я прати за втори път в мрежата на Илчев.В 79-ата минута обаче равенството бе възстановено отново. Влезлият няколко секунди по-рано Евгени Йорданов се възползва от разбъркване в наказателното на ЦСКА след корнер и отблизо простреля Райс М'Боли за втори път - 2:2.Бразилецът Маркиньос успя да се разпише в 92-ата минута. Той изпълни перфектно пряк свободен удар и не остави шанс на Илчев и Берое - 3:2.

Снимка:архив PRO BG