Email

info@poligraff.net

info.poligraff@gmail.com

"Черноморец-Бургас" завърши наравно с "Винтертур"

Бургаските футболисти пропуснаха възможността да започнат с победа серията от контролни срещи в Анталия. След по-добра игра и териториален превес през по-голямата част от мача с швейцарския „Винтертур” те завършиха наравно 1:1.

Бургаските футболисти пропуснаха възможността да започнат с победа серията от контролни срещи в Анталия. След по-добра игра и териториален превес през по-голямата част от мача с швейцарския  „Винтертур” те завършиха наравно 1:1.

Символичните гости от Винтертур започнаха мача с няколко груби влизания и след колебливите намеси на главния рефер играта се накъса и изнерви. Енис Хайри, Мартин Тошев и Орлин Старокин бяха буквално съсечени от свои колеги в червен спортен екип. След като пропуснаха няколко добри положения, „акулите” бяха изненадани в самия край на полувремето от Горан Антич, който след контраатака откри резултата в полза на своя тим.

През втората част „Черноморец”  засили натиска и създаде няколко добри положения за гол, но единственото попадение падна след центриране на Филипов и удар на Койта.

С леки проблеми след двубоя са Мартин Тошев, Лис Мутис и койта, които се оплакаха от грубите влизания на швейцарците. Утре отборът тренира отново на базата Емирхан, а следващата контрола е в понеделник.

Съставът на „Черноморец –Бургас” - Борел, Филипов, Терзиев, Хайри кап, Старокин, Андре, Паланков/72 Цонков/, Савио, Крумов/72 Костадинов/, Мутис/67 Андонов/, Тошев/55 Койта/.

ПОМОГНЕТЕ НА НОВИНИТЕ ДА ДОСТИГНАТ ДО ВАС!

Благодарим ти, че си тук и че предпочиташ нашите новини!

Посещавайки PoligrafF.NET, ти подкрепяш свободата на словото и независимата журналистика.