+359 879 47 29 18

+359 879 47 69 18

Черноморец-Бургас с трета победа в контролите

„Акулите” се наложиха с 4:0 над тима на „Светкавица” в своята трета контрола, която се игра на изкуствения терен в Поморие.

„Акулите” се наложиха с 4:0 над тима на „Светкавица” в своята трета контрола, която се игра на изкуствения терен в Поморие. Първото полувреме може да се запомни единствено с два пропуска от страна и  на двата тима. Един път Стоян Колев се наложи да показва своята класа, а за домакините Меди нацели страничната греда.

И четирите попадения паднаха през втората част. В 50-та минута Борислав Балджийски получи страхотен пас в наказателното поле от Меди и със странична ножица прониза вратата на гостите. Още в следващата атака Меди излезе сам срещу вратаря и направи 2:0 за бургазлии. Пет минути по-късно отново той финтира стража на „Светкавица” и отбеляза третото попадение в мача.

В следващите десетина минути отборът на „Черноморец-Бургас” имаше на няколко пъти възможност да направи резултата по-изразителен, но концентрация в завършващия удар не позволи това да се случи. Пропуски направиха Меди и Преслав Йорданов. Именно Йорданов оформи крайното 4:0 в 80-та минута.