+359 879 47 29 18

+359 879 47 69 18

Юношите на Черноморец с убедителна победа като гости

В мач от 11-тия кръг на първенството в елитната юношеска група до 19 години, „Черноморец-Бургас” записа убедителна победа с 4:1 като гост на „Пирин-2001”.

В мач от 11-тия кръг на първенството в елитната юношеска група до 19 години, „Черноморец-Бургас” записа убедителна победа с 4:1 като гост на „Пирин-2001”. Това е втори пореден категоричен успех за младите таланти на Бургас, след като в миналия кръг разбиха у дома „Локомотив” София с 5:2.

Момчетата на старши треньора Антон Спасов и този път показаха завидна тактическа дисциплина, ефективност в завършващата фаза и заслужено се поздравиха с категоричния успех. Бургазлии откриха още в началото на срещата чрез Петър Патев от дузпа. Само няколко минути по-късно резултатът беше удвоен с попадение на Николай Андонов.

Двата отбора се отеглиха на почивката при резултат 2:1, след като домакините успяха да върнат едно попадение. През втората част черноморци не оставиха никакъв шанс на своите съперници и с два гола на Андон Стоянов, оформиха крайното 4:1.