+359 879 47 29 18

+359 879 47 69 18

Бургаски грации заслужиха медали на Държавното отборно първенство във Велико Търново

Бургаски грации заслужено спечелиха медали от държавното отборно първенство по художествена гимнастика във Велико Търново.

При девойките старша възраст, "Черноморец" в състав Полина Иванова, Стефани Кирякова и Стоянела Асенова заслужиха сребърните отличия със сбор 96,550 точки. Участваха 28 отбора от цялата страна.

Петя Борисова, Мария Марева и Мария Толева от клуб "Олимпия", с треньорка Елена Симеонова грабнаха бронза при жените.Техният сбор е 98,600 точки. В тази възрастова група участваха 16 отбора.

В отборния шампионат за девойки младша възраст, "Черноморец" в състав Валентина Николова, Деница Димитрова и Жанина Георгиева се класира на престижното пето място.