+359 879 47 29 18

+359 879 47 69 18

"Нефтохимик 1962" обърна лидера във Втора футболна лига

С голове на новото попълнение Мохамед Брахими, "Нефтохимик 1962" стигна до пълен обрат.

Отборът на "Нефтохимик 1962" успя да обърне от 0:1 до 2:1 лидера във Втора професионална футболна лига "Пирин" Благоевград.

Мачът между двата отбора беше от 25-ия кръг и се игра без публика на стадион "Лазур" и при стриктно спазване изискванията на здравните  власти във връзка с пандемията от КОВИД-19. Гостите поведоха още в 4-та минута, но интересното се случи през второто полувреме. С голове на новото попълнение Мохамед Брахими,  "Нефтохимик 1962" стигна до пълен обрат. 22-годишният французин с алжирски корени вкара в 49-та и 68-та минута.

Следващият мач за момчетата на треньора Людмил Киров е на 14 април, когато на стадион "Лазур" ще гостува "Струмска слава" Радомир.Велизар Маджаров