Email

info@poligraff.net

info.poligraff@gmail.com

Поредна загуба! Унгария разпиля родните национали за едно полувреме

Така след изиграването на първите две срещи от квалификациите за Евро 2024, отборът ни заема последното място в Група G.

Националният отбор на България по футбол допусна втора поредна загуба в квалификациите за Евро 2024. След домакинската загуба от Черна гора в първия мач, снощи футболистите на националния ни отбор се сгромолясаха при гостуването на Унгария в Будапеща и загубиха с класическото 3:0.

Треньорът на трикольорите Младен Кръстаич направи пет промени в стартовия състав в сравнение с първия двубой в Разград, които обаче не оказаха положително влияние на представянето на отбора.

Едва седем минути бяха нужни на "маджарите", за да пречупят българската съпротива. Балинт Вичей откри резултата на препълнения „Пушкаш Арена”, а Доминик Соболай(26-ата) и Мартин Адам(40-тата) оформиха класиката за унгарците още преди края на първата част. Въпреки че през втората част домакините определено намалиха темпото, родните национали така и не успяха да стигнат поне до почетно попадение.