Пускат допълнителни автобусни линии в събота, Черешова Задушница, с цел безпрепятствено придвижване до Гробищен парк Бургас.
Пускат допълнителни автобусни линии в събота, Черешова Задушница, с цел безпрепятствено придвижване до Гробищен парк Бургас.
Линия № 13А ще обслужва района ж.к. “Изгрев” – ж.к. “Славейков” по маршрут : Автостанция “Изгрев” – “Младост” – “Пиргосплод” – “Стандартизация” – “ВХТИ” – к-с. “Изгрев” – Чешмите – Автостанция “Изгрев”, като разписанието ще се изпълнява в следните часове на тръгване от начална спирка : 6.30; 7.30; 8.30; 9.30: 10.30; 11.30; 12.30.
Линия № 109 ще обслужва района ж.к. Меден рудник – Централна градска част – ж.к. Изгрев, по следния маршрут: Автостанция “М.Рудник” – бл.101 – бл.485 – СОУ “Н.Геров” – кв.”Победа” – Стадион “Черноморец” – бул.”Ив.Вазов” – ул. ”Христо Ботев” – ул. “Одрин” – пл. ”Трапезица” – ул. “Струга” – МБАЛ – бул. “Никола Петков” – ж.к. ”Изгрев” – ”Велека” – СОУ ”Д. Чинтулов” – “Супермаркет” – Автостанция “Изгрев”, и ще се изпълнява с часове на тръгване от двете крайни точки както следва:
- Автостанция “М.Рудник” в 6,00; 7,00; 8,00 и 9,00 ч.
- Автостанция “Изгрев” в 10,00; 11,00; 12,00 и 13,00 ч.
В автобусите по линии № 13А и № 109 се пътува само със закупен билет, на стойност 1.00 лв.
Благодарим ти, че си тук и че предпочиташ нашите новини!
Посещавайки PoligrafF.NET, ти подкрепяш свободата на словото и независимата журналистика.
Ние имаме нужда от твоята помощ, за да продължим напред!
Всяко дарение ще бъде предназначено за екипа на PoligrafF.NET.
Дари сегаБанкова сметка
Име на получател: Пи Ар Авеню ООД
IBAN: BG14FINV91501004501513
BIC: FINVBGSF
Основание: Дарение за PoligrafF.NET
Редакцията на "PoligrafF" не носи отговорност за коментарите под новините. Коментарите подлежат на администраторски контрол като всички нецензурни, расистки, обидни и рекламни коментари ще бъдат изтривани.
Добави коментар