+359 879 47 29 18

+359 879 47 69 18

Томислав Дончев награди победителите в турнира "ГЕРБ фен купа - Бургас 2014"

Василева и Ковачев също раздаваха награди

Финалният двубой в надпреварата „ГЕРБ фен купа – 2014“ бе изключително оспорван, предаде репортер на „PoligrafF“.

Финалният двубой в надпреварата  „ГЕРБ фен купа – 2014“ бе изключително оспорван, предаде репортер на „PoligrafF“. Срещата между отборите на «Черно море» и «Красико спорт» се игра в дъждовно време, което обаче не ги отказа да покажат най-доброто от себе си. Въпреки усилията на играчите, резултатът в редовното време бе 0:0, което доведе до наказателни удари.

По-добрият отбор се оказа този на «Черно море», който реализира 3 от 3 дузпи. Така те заеха призовото първо място, а втори останаха «Красико спорт». Трето място в турнира зае отборът на „Финтекс“.

На награждаването присъстваха водачът на листата на ГЕРБ за предстоящите евроизбори Томислав Дончев, евродепутатът Андрей Ковачев, кметът на Бургас Димитър Николов, депутатът Ивелина Василева, общинският съветник Димитър Людиев и председателят на Общински съвет – Бургас Константин Луков.

„Ентусиазирани сме да продължаваме да изграждаме спортни комплекси в Бургас, виждайки големия интерес на младежите към спорта. Честито на победителите и догодина отново ще очакваме всички в турнира, който ще направим ежегоден“, каза кметът на Бургас Димитър Николов.

Припомняме ви, че на спортен комплекс „Изгрев“ този уикенд се играха повече от 30 мача аматьорски футбол, между 24 отбора. Освен футбол, бургазлии се оказаха доста активни и в стрийтбола и волейбола. Днешните срещи по волейбол и стрийтбол, се доизиграват в зала, тъй като настилката на игрищата остана хлъзгава след обилния дъжд, който се изля над града.

Вспортната зала „Лукойл” в к-с „Лазур” бяха наградени и победителите въвволейболния турнир. Първи се класира „Карагеоргиево”, второ място завоюва„Кашмир”, а трети се нареди „Атаген”. Наградите им бяха връчени съответно отТомислав Дончев, Андрей Ковачев и Ивелина Василева. Индивидуални награди имашеи за най-добър нападател - Тодор Димитров, най-добър разпределител -ТедиДремсизов.

За най-полезен състезател бе обявен Николай Петков, най-добъризпълнител на начален удар е Ивайло Голев, най-добро либеро стана ХристоВелков, а най-добър блокировач - Георги Георгиев. Ясни са и победителитев турнира по стрийтбол, част от "ГЕРБ фен купа-Бургас 2014". Първи секласираха "ОКС", втори - "Сашо" и трето място завоюваха"Диваците".