+359 879 47 29 18

+359 879 47 69 18

Безплатен вход за мача на „Дея Спорт“ срещу френския „Сен Назер“

Двубоят е днес, вторник, от 19:00 часа.

Зала „Младост“ ще бъде домакин на интригуващ 1/16 финален мач за Чалъндж къп между отборите на „Дея Спорт“ и елитния френски тим „Сен Назер“.

Двубоят е днес, вторник, от 19:00 часа. Домакините от „Дея Спорт“ обявиха безплатен вход за зрителите, дошли да подкрепят бургаския тим в битката срещу шестия във временното класиране на Лига А в силното френско първенство.

В последните два кръга във Франция „Сен Назер“ надигра първо „Тур“ у дома с 3:0 гейма, а след това като гост с 3:1 и тима на „Монпелие“, в който от този сезон играе националът и доскорошен диагонал на ЦСКА Димитър Димитров.

Мачът реванш между „Дея Спорт“ и „Сен Назер“ е на 28 ноември във Франция.

В същото време отборът на „Нефтохимик 2010“ спечели срещу „Марек Юнион Ивкони“ своя мач от шестия кръг в Супер Волей с 3:0 гейма /25:23, 29:27, 25:19/.

Тази среща послужи като генерална проверка за бургаския тим, който в четвъртък ще посрещне също в зала „Младост“ турския „Аркас“ – Измир. Мачът е от 1/16 финалите за купата на ЦЕВ и ще започне в 19:00 часа.