+359 879 47 29 18

+359 879 47 69 18

Черноморец направи реми в предпоследната си контрола

Отборът на Черноморец-Бургас записа равенство в своята предпоследна контролна среща от зимната подготовка. „Акулите“ завършиха 2:2 срещу тима на Хасково. Резултатът беше открит в 10-та минута от гостите, когато Недялко Хубенов вкара красив гол от над 25 метра.

Отборът на Черноморец-Бургас записа равенство в своятапредпоследна контролна среща от зимната подготовка. „Акулите“ завършиха 2:2срещу тима на Хасково.Резултатът беше открит в 10-та минута от гостите, когатоНедялко Хубенов вкара красив гол от над 25 метра.

Отговорът на бургазлии дойдедесетина минути по-късно, когато Яни Пехливанов засече с глава центриране наКарлос Фонсека. До края на първата част момчетата на Димитър Димитров изпуснаханяколко добри положения. Годфред Бекуе на два пъти излезе на отлична стрелковапозиция, но първия удар срещна тялото на вратаря, докато при втория, топкатамина над напречната греда. Пропуски регистрираха и Милчо Ангелов, КарлосФонсека и Симеон Райков.

Гостите от Хасково успяха отново да поведат в резултата в75-та минута, когато Емил Ангелов реализира дузпа. Крайното 2:2 оформи ЖеремиМанзоро, който вкара директно от пряк свободен удар, няколко минути преди краяна срещата.Следващата и последна контролна среща на тима е тазисъбота от 14:00 часа срещу тима на Калиакра Каварна. Мачът ще се играе натренировъчната база „гнездо на акули“.