+359 879 47 29 18

+359 879 47 69 18

Гергана Апостолова отново се овенча с успех

Гергана Апостолова, която преди месец спечели втора Европейска титла в Италия, за четвърти пореден път стана Шампион на ката на Международния Отворен Турнир "All American Open".

Гергана Апостолова, която преди месец спечели втора Европейска титла в Италия, за четвърти пореден път стана Шампион на ката на Международния Отворен Турнир "All American Open". Първенството се проведе на 18-ти юни в Ню Йорк, в залата на "Хънтър Колеж" в Манхатън. Гергана Апостолова надигра за пореден път своята конкуренция, включваща тази година 7 мъже и 7 жени, и побеждавайки Световната Шампионка от 2009г. - японката Мируйо Ито.

Другите възпитаници на световния шампион Емил Костов също постигнаха шампионски титли. Захари Дамянов постигна невероятен успех, преборвайки 6-ма съперници още в редовното време. С тази своя класация, той неимоверно бе включен сред фаворитите в предстоящото 10-то Световно Първенство на без-категории, което се провежда през 4-ри години и е "Олимпиадата" в Карате Киокушин.

Характерното за Първенството в Америка тази година бе, че в него взеха участие най-добрите каратеки в Света, в лицето на Световния Шампион на без-категории от 2007г. Евертън Техиера, небезизвестния Лечи Курбанов, представителя на Япония Шохей Арата, многократния Европейски Шампион Алехандро Наваро и др.