+359 879 47 69 18

Email

info@poligraff.net

info.poligraff@gmail.com

Кошмар за Лудогорец в Косово! Разградчани бяха разпиляни от местния шампион Балкани

В Прищина родния първенец показа сериозни колебания в играта си.

Българският шампион Лудогорец се сгромоляса на старта на европейската си кампания.

Разградчани загубиха с 0:2 от косовския Балкани в първи мач от първия квалификационен кръг на Шампионската лига по футбол. През първото полувреме Балкани атакуваше по-опасно от Лудогорец като в самия край на първата част дори отбеляза гол. В първата минута на добавеното време центриране в наказателното поле попадна на крака на Кореница, който с прецизен диагонален удар към долния ляв ъгъл на Серджио Падт, направи резултата 1:0.

Второто полувреме започна, както завърши първото. По-организираната и агресивна игра на домакините доведе до голова опасност, при която след центриране топката кацна на главата на напълно свободния Зюба, който с лекота прати кълбото в мрежата зад вратаря на Лудогорец.

В 84-ата минута бе най-чистото положение за Лудогорец, когато технично отиграване с пета на Клод Гонсалвеш намери Доминик Янков на чиста позиция в наказателното поле на Балкани. Ударът на Янков обаче срещна страничния стълб и така резултатът се запази непроменен до края на срещата.

С оглед на показаното от родния шампион, реваншът на 19-и юли в Разград се очартава изключително труден. Дали Ивайло Петев ще намери начин да преобрази играта на орлите до тогава, предстои да разберем.

БАЛКАНИ - ЛУДОГОРЕЦ 2:0

1:0 Кореница (45+1)