+359 879 47 29 18

+359 879 47 69 18

Нефтохимик и Дея Спорт с победи с по 3:0 гейма далеч от дома

Мачовете от последния кръг от редовния сезон на бургаските отбори са домакински и ще се изиграят на 29 март

Две победи с по 3:0 гейма като гости записаха бургаските отбори в предпоследния кръг в Супер Волей. "Нефтохимик 2010" спечели в Добрич, в отделните части с 25:22, 25:21, 25:15, и си гарантира първото място в редовния сезон с 51 точки - 17 победи и 4 загуби. Аксел Трухчев стана MVP в мача, като завърши с 20 точки.

В същото време "Дея Спорт" надигра в морското дерби във Варна местния "Черно море" също с 3:0 /25:20, 25:19, 25:20/ и твърдо стои на четвърта позиция преди полейофите с 45 точки - 15 победи и 6 загуби. Най-резултатни с по 14 точки бяха Николай Учиков и Валентин Братоев. За MVP в двубоя беше избран резервата Димитър Василев, който се включи сполучливо и допринесе със стабилно посрещане и 5 точки за успеха.

Мачовете от последния кръг от редовния сезон на бургаските отбори са домакински и ще се изиграят на 29 март, сряда, в зала "Младост"."Нефтохимик 2010 посреща "Черно море" от 15:00 часа. От 18:00 часа е началото на срещата "Дея Спорт" - "Пирин" Разлог.