+359 879 47 29 18

+359 879 47 69 18

ОФК "Поморие" оглави класирането в "Б" група

Вече четвърта среща от първенството в „Б” професионална футболна група, отборът на “Поморие” не е допуснал гол в собствената си врата. С поредната си победа общинският футболен клуб оглави класирането и се утвърди като абсолютен лидер.

Вече четвъртасреща от първенството в „Б” професионална футболна група, отборът на “Поморие”не е допуснал гол в собствената си врата. С поредната си победа общинскиятфутболен клуб оглави класирането и се утвърди като абсолютен лидер. Това сеслучи на стадиона в Добрич тази събота 15.08.2015 г., когато съставът нигостува на ПФК „Добруджа”.

Перфектното партниране между Яни Пехливанов, МиленТанев и Ахмед Ахмедов доведе до красив гол в 65-та минута. Вратата напротивника бе отново атакувана 20 минути по – късно. Георги Петков направи ударс глава, но защитникът на домакините изби топката от гол линията и втора точкане бе отбелязана. Мачът завърши с краен резултат 1:0.

На 22.08.2015 г. /събота/ от 20:00 часа ще се проведе следващата среща.Тогава  ОФК “Поморие” приема на свойтерен отбора на ПФК “Дунав” Русе.