Email

info@poligraff.net

info.poligraff@gmail.com

Оспорваният мач между "Поморие" и "Нефтохимик" завърши с победа за гостите

Във втория ден на турнира Pomorie cup 2016 един срещу друг излязоха ПФК “Нефтохимик” и отбора на ОФК “Поморие”. Оспорваното дерби завърши с 1:0 за гостите, като единственият гол бе реализиран от Илия Димитров в 29-тата минута.

Във втория ден натурнира  Pomoriecup 2016 един срещу друг излязоха ПФК “Нефтохимик” и отбора на ОФК“Поморие”. Оспорваното дерби завърши с 1:0 за гостите, като единственият гол береализиран от Илия Димитров в 29-тата минута.

След почивката игратасе накъса и резултатът остана непроменен, въпреки това второто полувреме бепо-интересно. И двата отбора създадоха голови положения, но пропуски задомакините направиха Христо Лемперов, Ахмед Ахмедов и Милен Танев, а ИлияДимитров улучи още 2 пъти вратата, попаденията обаче не бяха зачетени, порадизасади.

Директни червеникартони получиха Георги Петков от състава на домакините и Даниел Гаджев от„Нефтохимик” в 60-та минута.До момента ОФК“Поморие” и ПФК “Нефтохимик” са с по 3 точки в групата, а ПФК “Спартак” Плевенс 0.На 11.02.2016г. /четвъртък/ от 13.00 часа турнирът продължава с мачмежду “Нефтохимик” и “Спартак” Плевен.

ПОМОГНЕТЕ НА НОВИНИТЕ ДА ДОСТИГНАТ ДО ВАС!

Благодарим ти, че си тук и че предпочиташ нашите новини!

Посещавайки PoligrafF.NET, ти подкрепяш свободата на словото и независимата журналистика.