+359 879 47 29 18

+359 879 47 69 18

Поредното унижение! България с позорно реми срещу Гибралтар

България завърши 1:1 като гост на Гибралтар в среща от Лига на нациите.

Срам за българския футбол! Националите ни се измъчиха завършвайки 1:1 с отбора на "футболното джудже" Гибралтар. "Лъвовете" поднесоха поредното трагично представяне, този път под ръководството на Георги Иванов - Гонзо.

Георги Минчев в добавеното време на първата част вкара с глава след добро центриране на Георги Миланов от дясно. Това бе дебютен гол с националната фланелка за нападателя на Рига. Втората част започна с по-активна игра на домакините. В резултат на това след изпълнение на пряк свободен удар и нескопосана игра с ръка на Андриан Краев, отборът на Гибралтар получи правото да изпълни дузпа, която Лиъм Уокър превърна в гол за домакините.

До края на срещата родните национали не намериха начин да преодолеят защитата на съперника и така записаха един от най-позорните резултати във футболната ни история.

Гибралтар 1:1 България

0:1 Георги Минчев (45+)

1:1 Лиъм Уокър (61 - дузпа)