+359 879 47 29 18

+359 879 47 69 18

ФК Нефтохимик с разгромна победа

Нефтохимик излезе на терена без промени спрямо предишния мач.

Нефтохимик спечели с 8-0 срещата си от 11-тия кръг на "Б" Регионална група "Център". Мачът срещу отбора на Свети Никола се игра в Спортен център "Изгрев" пред около 200 зрители. Отборът на домакините поведе в самото начало, като първи във вратата на противника се разписа Алекс Димитров. В 15-тата минута резултатът вече беше 2-0 след гол от дузпа на централния защитник Светослав Славов. До края на полувремето Димитров отбеляза още един гол, като преди него вкара и Рамис Исмаилов.

През второто полувреме нови 4 гола на Исмаилов, Райков и два на Мирошник оформиха крайното 8-0. Нефтохимик излезе на терена без промени спрямо предишния мач.

Състав на Нефтохимик: Тодоров, Бояджиев, Славов, Шопов, Илчев, Попов, Иванов, Славилов, Исмаилов, Димитров, Мечков
Голмайстори: Алекс Димитров - 4' , 24', Светослав Славов - 15', Рамис Исмаилов - 18', 62',  Михаил Мирошник - 60', 89', Иван Райков - 86'