Email

info@poligraff.net

info.poligraff@gmail.com

Ударен старт за Везенков и Сакраменто в НБА

Българинът бе в игра близо 16 минути, в които реализира 8 точки – всички през първото полувреме, като записа още 2 борби и 2 откраднати топки

Александър Везенков и Сакраменто стартираха с победа новия сезон в Националната баскетболна асоциация, съобщи bgbasket.com. В официалния дебют на българина в първенството на САЩ и Канада „кралете“ надвиха категорично Юта като гост със 130:114, след като водеха почти през целия мач. Историческото първо появяване на Везенков на паркета в редовния сезон дойде в средата на първата част. Българинът бе в игра близо 16 минути, в които реализира 8 точки – всички през първото полувреме, като записа още 2 борби и 2 откраднати топки.

Следващият мач на Везенков и Сакраменто е само след два дни – на 28 октомври (събота), когато от 5:00 сутринта българско време тимът посреща Голдън Стейт Уориърс. Майк Браун не направи изненади в стартовата петица, започвайки с Ди‘Арън Фокс, Кевин Хъртър, Харисън Барнс, Кийгън Мъри и Домантас Сабонис. От другата страна Уил Харди започна с Лаури Марканен, Джон Колинс, Уокър Кеслър, Джордан Кларксън и Тейлър Хортън-Тъкър.
ПОМОГНЕТЕ НА НОВИНИТЕ ДА ДОСТИГНАТ ДО ВАС!

Благодарим ти, че си тук и че предпочиташ нашите новини!

Посещавайки PoligrafF.NET, ти подкрепяш свободата на словото и независимата журналистика.