+359 879 47 29 18

+359 879 47 69 18

Възлови мачове за волейболистките и хандбалистите в зала "Младост"

Възлови мачове от Националната лига предстоят на волейболистките от "Бургас 2007" и от шампионата в "А" група на хандбалистите от "Фрегата". Днес, 12 март/събота/ е вторият двубой от четвъртфиналните плейофи в женския волейбол.

Отборът на "Бургас 2007" посреща в зала "Младост" тима на "Казанлък Волей".Срещата е от 16:00 часа. Първата в Казанлък завърши с победа от 3:0 гейма за домакините. При успех на реванша, бургаските момичета ще имат шанса да изиграят и трети решителен двубой. Той  ще е на 14 март/понеделник/ отново в Казанлък.

На 13 март/неделя/ от 16:30 часа също в зала "Младост" е супердербито на 14-ия кръг при хандбалистите.Отборът на "Фрегата", който заема трето място във временното класиране ще посрещне непознаващия вкуса на загубата лидер "Локомотив" - Варна."Нямаме кадрови проблеми.

Играем срещу водача в класирането, но се надявам да зарадваме феновете на хандбала от Бургас и нанесем първо поражение на варненци ", заяви треньорът на "Фрегата" Никола Добрев.Зрителите в зала "Младост" ще влизат безплатно и на волейболния и на хандбалния двубой.