+359 879 47 29 18

+359 879 47 69 18

Юношите на "Черноморец" сразиха "Ботев-2002" с 3:0

Щатният реализатор на юношите до 17 г. на „Черноморец-Бургас” Милчо Ангелов прояви реализаторския си нюх още в първия официален мач за годината.

Щатният реализатор на юношите до 17 г. на „Черноморец-Бургас” Милчо Ангелов прояви реализаторския си нюх още в първия официален мач за годината. Централният нападател откри резултата преди почивката за победата на младите „акули” с 3:0 над „Ботев-2002” /Пд/. Гола беше 14-и за топстрелеца в първенството на тази възрастова група. Точни през второто полувреме бяха Андон Стоянов и Стоян Вълчев.

Възпитаниците на треньора Тодор Киселичков можеха да запишат и още по-изразителен успех, ала направиха много пропуски, а на два пъти след удари на Ангелов и Михаел Орачев топката срещна гредите.

Двубоят от 17-ия кръг на първенството в елитната юношеска група до 17 г. се игра на изкуствения терен в Поморие. С актив от 26 точки черноморци заемат 6-о място във временното класиране и в следващия си мач гостуват на „Славия” в София на 12 март.