Целта на промяната е оптимизиране на транспортното обслужване, уточняват от фирмата превозвач.
Считано от днес маршрутът на линия № 9 е частично променен, информират от "Бургасбус". Автобусите по линията ще пътуват по стария маршрут, през ул. „Ленко”, като само в определени часове сутрин и следобед в посока от Терминал "Славейков" към Терминал "Меден рудник" ще обслужват спирката пред ПГКПИ.
Сутрин: 06:58*; 07:15*; 07:30*; 07:45*;
Следобед: 14:58*; 15:20*; 15:40*; 15:55*; 16:10*
Тези курсове ще се изпълняват с обслужване на спирка ПГКПИ само в учебни дни, а номера под който ще пътува линията ще бъде № 91. В делнични неучебни дни курсовете ще минават по нормалния маршрут.
Целта на промяната е оптимизиране на транспортното обслужване, уточняват от фирмата превозвач.
Благодарим ти, че си тук и че предпочиташ нашите новини!
Посещавайки PoligrafF.NET, ти подкрепяш свободата на словото и независимата журналистика.
Ние имаме нужда от твоята помощ, за да продължим напред!
Всяко дарение ще бъде предназначено за екипа на PoligrafF.NET.
Дари сегаБанкова сметка
Име на получател: Пи Ар Авеню ООД
IBAN: BG14FINV91501004501513
BIC: FINVBGSF
Основание: Дарение за PoligrafF.NET
Редакцията на "PoligrafF" не носи отговорност за коментарите под новините. Коментарите подлежат на администраторски контрол като всички нецензурни, расистки, обидни и рекламни коментари ще бъдат изтривани.
Добави коментар