+359 879 47 29 18

+359 879 47 69 18

"Нефтохимик" излиза срещу "Марек" в четвъртфинален плейоф

Бургаските волейболисти започват защитата на шампионския връх от миналия сезон.

"Нефтохимик" започва защитата на шампионската титла при волейболистите с четвъртфинален плейоф срещу "Марек". В този кръг се играе до 2 победи от 3 мача. Първата среща ще се състои на 9 март (петък) от 18:30 часа в СЗ "Младост". Втората среща е в Дупница на 12 март (понеделник). При равенство в победите третият решителен двубой отново е в зала "Младост" на 16 март (петък).

В последния кръг отборът на "Нефтохимик 2010" надигра гостуващия "Тетевен Волей" с 3:1 гейма и завърши на първото място, което гарантира минимум сребърни медали за момчетата на треньора Найден Найденов. По регламент в следващите мачове от плейофите се играе само за шампионската титла. Останалите места в крайното класиране от редовния сезон се  запазват.

Ако бургаските волейболисти отстранят дупничани, ще имат за съперник на полуфинал победителя от двойката "Пирин" - Разлог и "Левски".